Wynajem zwyżki – Kielce

Wynajem zwyżki w Kielcach to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnego, nowoczesnego sprzętu do różnych zadań. Zaopatrujemy przede wszystkim właścicieli firm z branży budowlanej i remontowej, a także przedsiębiorstw odpowiedzialnych za utrzymanie zieleni w miastach czy wieszanie reklam. Kierujemy naszą ofertę również do osób prywatnych. W ich przypadku zapewniamy wynajem zwyżki w pakiecie z usługami operatora. Nasi pracownicy mają uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu wykonują prace w sposób w pełni legalny. Oferujemy zwyżki na wynajem w różnych cenach. Zapewniamy wyłącznie dobrze sprawdzony sprzęt – mamy konserwatorów z uprawnieniami nadanymi przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT), którzy kontrolują stan techniczny urządzenia po każdym najmie. Dzięki temu mamy pewność, że trafi do Ciebie w pełni sprawna maszyna gwarantująca bezpieczeństwo prowadzonych prac.

Jakie zwyżki na wynajem znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy różne zwyżki na wynajem. W naszym asortymencie znaleźć można urządzenia spalinowe oraz elektryczne. Pierwszy typ pozwala na wykorzystanie jedynie na świeżym powietrzu. Ze zwyżek z akumulatorem można korzystać również podczas prac w środku budynku, w magazynach czy na halach przemysłowych. Pomagamy dobrać odpowiedni model do miejsca, w którym ma zostać wykorzystany. Oferujemy zwyżki o różnym udźwigu i wysięgu. To przede wszystkim modele nożycowe oraz przegubowe. Wiele z nich pozwala na swobodne korzystanie na placach budowy, poruszając się po trudnym, nierównym terenie. Inne wyposażono w opony niebrudzące, które nie pozostawiają ciemnych śladów na posadzkach we wnętrzu budynków. Aby sprawdzić, czy konkretny model podnośnika jest aktualnie dostępny, należy skontaktować się z naszą firmą. Po przedstawieniu, na jak długo planujesz wynająć zwyżkę, wyliczymy koszt i przedstawimy najbliższy możliwy termin realizacji usługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cena najmu zależy m.in. od czasu trwania umowy i wybranego modelu urządzenia.

Kiedy wynajem zwyżki to dobre rozwiązanie?

Wynajem zwyżki w woj. świętokrzyskim to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie dysponują własnym sprzętem lub chcą uzupełnić aktualną flotę. Oferujemy jakościowe, nowoczesne urządzenia, które zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych prac. Wynajem zwyżki to świetne rozwiązanie dla:
  • początkujących firm – wynajem zwyżki pozwala na uniknięcie dużego kosztu, jakim jest zakup własnego urządzenia. Zgromadzone pieniądze można wówczas wykorzystać na pokrycie bardziej naglących kosztów
  • osób korzystających ze sprzętu tylko raz na jakiś czas – np. wyłącznie w sezonie letnim lub przez kilkanaście dni w roku,
  • osób planujących zakup własnej zwyżki – wynajem podnośnika w Sandomierzu czy Kielcach może pomóc podjąć decyzję odnośnie zakupu własnego urządzenia,
  • właścicieli firm, których podnośnik jest obecnie w naprawie – wynajem zwyżki pozwala na uzupełnienie chwilowych braków we flocie.
Wynajem zwyżki to usługa wybierana przez firmy z branży budowlano-remontowej, reklamowej, ogrodniczej czy nawet eventowej. Urządzenia te pozwalają na wyniesienie pracowników na znaczne wysokości w sposób w pełni bezpieczny. Stanowią doskonałą alternatywę dla drabin czy rusztowań, które są zdecydowanie mniej mobilne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w wypożyczalni zwyżek w Kielcach. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni model do Twoich potrzeb.