Wynajem sprzętu ogrodniczego – Kielce

Oferujemy wynajem sprzętu ogrodniczego w Kielcach i okolicznych miejscowościach. Specjalizujemy się przede wszystkim w wypożyczaniu kosiarek, podkaszarek, glebogryzarek, wertykulatorów i frezarek do pni. Wykonujemy również:
  • podcinanie drzew – z poziomu podnośnika można wykonać cykliczne prace pielęgnacyjne zieleni, m.in. w przestrzeniach miejskich,
  • wycinka drzew – podnośniki pozwalają na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość, umożliwiając pocięcie drzewa na mniejsze kawałki,
  • zbieranie owoców – podnośniki są używane także podczas zbierania owoców w sadach.
Wynajmowany przez nas sprzęt ogrodniczy może być wykorzystany do wszelakich prac konserwacyjnych w ogrodzie. Oferujemy również wynajem podnośników w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych w takich obiektach, jak altany czy budynki gospodarskie. Przydają się w przypadku wyższych elementów ogrodowych, jak np. łuki lub pergole. Niekiedy stosuje się je również do instalacji systemów nawadniających – zwłaszcza na uprawach przemysłowych.

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego – dlaczego warto?

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego w Kielcach to miejsce, w którym można znaleźć funkcjonalny sprzęt znanych producentów. Oferujemy w pełni sprawne maszyny, które są dokładnie sprawdzane przed kolejnym najmem. To bezpieczne urządzeniaułatwiające wykonywanie prac w ogrodzie, a jednocześnie minimalizujące ryzyko wypadków. W naszej wypożyczalni sprzętu ogrodniczego znajdziesz urządzenia, których zakup wiąże się z kosztem nawet kilkudziesięciutysięcy złotych. Dzięki nam nie musisz kupować takich maszyn na własność. Udostępniamy sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach – koszt usługi zawsze wyliczamy indywidualnie. Dysonujemy różnymi modelami maszyn ogrodniczych, co pozwala na idealne dopasowanie odpowiedniego modelu do potrzeb danego klienta. W naszym asortymencie znaleźć można m.in. sprzęt, który bez problemu porusza się po wymagającym, grząskim terenie. W celu sprawdzenia dostępności poszczególnych urządzeń należy skontaktować się z naszą firmą.

Do kogo kierujemy wynajem sprzętu ogrodniczego?

Wynajem sprzętu ogrodniczego to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które nie chcą kupować własnego urządzenia. Taka opcja zapewnia oszczędność pieniędzy, a także zdejmuje z użytkownika obowiązek przeprowadzania cyklicznych przeglądów czy napraw. Po naszej stronie pozostaje kwestia prac serwisowych oraz transportu wybranego podnośnika pod wskazany adres. Z naszej oferty korzystają zarówno właściciele sadów, jak i różnego rodzaju upraw przemysłowych. Zapewniamy sprzęt również firmom odpowiedzialnym za wytrzymanie zieleni w przestrzeniach miejskich. Trzeba pamiętać, że operator podnośnika i wielu innych maszyn ogrodniczych musi dysponować pozwoleniem wydanym przez UDT. Brak takich dokumentów wiąże się z odpowiedzialnością prawną. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Wynajem zwyżki w Kielcach do prac ogrodowych to świetne rozwiązanie dla klientów z różnych branż. Zajmujemy się również realizowaniem usług na podnośnikach. To dobra opcja w sytuacji, gdy Ty lub Twoi pracownicy nie macie pozwolenia na obsługę ciężkich maszyn podlegających dozorowi UDT.