Wynajem podnośników – Starachowice

Oferujemy wynajem podnośników w Starachowicach i okolicznych miejscowościach. W naszym asortymencie znaleźć można modele elektryczne, które pozwalają na wykorzystanie podczas prac w budynku oraz na świeżym powietrzu. Nie emitują szkodliwych zanieczyszczeń – dzięki temu mogą być używane m.in. w magazynach lub halach przemysłowych. Nasze podnośniki są wykorzystywane do takich prac, jak np.:
  • wieszanie reklam – zwłaszcza na wysokich bilboardach,
  • pielęgnacji zieleni – przycinania gałęzi wysokich drzew,
  • prace budowlane – zarówno związane z konserwacją, jak i wznoszeniem budynków,
  • montaż instalacji – oświetlenia, klimatyzacji, wentylacji itd.,
  • prace w sadzie – zbieranie owoców lub pielęgnacja drzew,
  • prace porządkowe – np. mycie okien w wysokich budynkach.
Wynajem podnośników cieszy się zainteresowaniem przede wszystkim wśród właścicieli małych firm. Dzięki nam nie musisz kupować własnego urządzenia, które może kosztować nawet kilkaset tysięcy złotych.

Co oferujemy w ramach wynajmu podnośników?

W ramach wynajmu podnośników zajmujemy się również transportem wybranego urządzenia pod wskazany adres. Dostarczamy pojazd z wykorzystaniem specjalnego samochodu dostosowanego do potrzeb przewozów ponadgabarytowych. Upewniamy się też, że maszyna jest w pełni sprawna – sprawdzamy stan techniczny podnośników po każdym najmie. W trakcie współpracy organizujemy cykliczne przeglądy. Nie musisz pilnować ich terminów – to my zajmujemy się umówieniem wizyty przedstawiciela Urzędu Dozoru Technicznego. Przeprowadzimy również ewentualne naprawy. W trakcie serwisu zapewnimy Ci inny egzemplarz podnośnika, by nie doprowadzić do przestojów w pracy Twojej firmie.

Jakie podnośniki oferujemy

W naszym asortymencie znajdziesz podnośniki z napędem elektrycznym w wersji nożycowej i przegubowej. Pierwszy typ pojazdów cechuje się mniejszymi gabarytami, ale wymaga podjechania bezpośrednio pod miejsce, w którym będą wykonywane prace. Drugi wariant umożliwia realizowanie zadań na odległość. Pozwala na swobodne manewrowanie pomiędzy różnymi przeszkodami. Oferujemy wynajem podnośników w Sandomierzu, Starachowicach i okolicznych miejscowościach. Współpracujemy z firmami z różnych branż, dostarczając im jakościowe maszyny o wybranych parametrach technicznych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty służymy pomocą.